МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

/Files/images/img/мат-техн.забезпечення.jpg

Запорізька гімназія №31 Запорізької міської ради Запорізької області розташована за адресою:69006 м.Запоріжжя, віл.Фанатська 4.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування ЗГ №31 і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.
Запорізька гімназія №31 – це комплекс із двох будівель, що з’єднані між собою переходом на рівні другого поверху. Будівлі обладнані відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов.
Стан будівель та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.
Загальна площа навчального закладу має площу 4739,74 кв.м.
Для реалізації освітнього процесу з закладі наявні 46 класних кімнат.
Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.
У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення освтнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.
Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.

Відомості про приміщення та матеріальну базу.