2019-2020 н.р.

14.11.2019 "Я маю право!" - загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України спрямований на підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.

Інформаційні відеоматеріали правового характеру.
Статті фахівців Головного териториального управління юстиції у Запорізькій області.
16.10.2019 відбулася зустріч з представниками Центру екстремальної медицини. Учні 10-х класів прослухали інформацію з надання ПМД постраждалим та отримали можливість застосувати отримані теоретичні знання на практиці (за допомогою манекена та один одного).
16.10.2019 р. організовано відвідування фінального етапу «Metalurg Children’s Cup» на стадіоні «Славутич-Арена» учнями 8-х та 7-в класів о 12-30.

2018-2019 н.р.

/Files/images/vihovna/Придава04.jpg

ФОТОАЛЬБОМ

В рамках Всеукраїнського тижня права учні 7-В класу Запорізької гімназії № 31 07.12.2018 взяли участь у Всеукраїнській акції «Урок Справедливості», ініційованої Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України за підтримки Ради суддів України (рішення РСУ від 17.09.2018, № 59). Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Дмитрієва М.М., суддя апеляційного суду Запорізької області у відставці Каракуша К.В. та адвокат Яценко Д.В. ознайомили дітей з місією суду у суспільстві, відповіли на питання учнів щодо роботи судді, суду та адвоката. Крім того, в ході проведення уроку учні переглянули мультфільм «Кінь проти хом'яка», знятий в рамках проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльності суддів», за підтримки Програми агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя». Після огляду вказаного мультфільму діти прийняли участь у дискусії, яка дала їм можливість відчути себе в різних ролях та зрозуміти, що можуть бути різні точки зору на одну ситуацію і для вирішення спору потрібен суд.

2016-2017 н.р.

2017.04.26

Пересувна виставка в ЗОІППО для учнів 10-х класів "Кожен має знати свої права"

2016.09-11
/Files/images/img/IMG_20161102_115930.jpg

Відзначення 150-річчя від дня народження М.Грушевського у Запорізькій гімназії № 31.
Проведено лекцію для учнів 10-11 кл. «М.Грушевський та його роль у становленні Української держави».
Проведено виховні години з переглядом відеоматеріалів про життя, творчість та політичну діяльність М.Грушевського.
Проведено круглий стіл для учнів 9 кл. «Діяльність НТШ ім.Т.Шевченка – першої української академії наук під керівництвом М.Грушевського». Організовано виставку літератури про життя та діяльність М.Грушевського.
Фотозвіт