Сто днів у школі

14 грудня за народним календарем день Святого Наума. Він покровитель розуму і доброчинності. Саме в цей час минає 100 днів, як першокласники розпочали свій шкільний шлях. Ще вчора вони грались іграшками, а сьогодні вже вчаться писати, читати, рахувати, любити свій рідний край і відпочивати разом. Сьогодні в перших класах пройшло свято "100 днів у школі". Діти з батьками пройшли веселий квест і впоралися з усіма завданнями!

Наш фотоальбом

15 грудня Всесвітній день чаю

Сьогодні учні 4 класу і їх вчителька Людмила Тутова здійснили подорож до країни чаю, дізналися багато повчального і цікавого про цей корисний напій, познайомилися з традиціями чайної церемонії, провели захоплюючий урок ,,незвиЧАЙного" читання! А головне всі разом насолоджувались чаєм зі смаколиками! Запрошуємо всіх на чаювання!

Наш фотоальбом

Осіння сесія предметних олімпіад сайту "На урок"

/Files/images/konkursi/На урок 2023.png

Учні 2-В класу брали участь в осінній сесії предметних олімпіад на сайті "На урок" і отримали дипломи І і ІІ ступенів в кількох номінаціях. Велика подяка класному керівнику - Леміш Ніні Геннадіївні.

За перемогами наших дітей завжди стоїть кропітка праця вчителя!

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

/Files/images/predmetn_tijn/Кольоровий тиждень.png

В початковій школі гімназії стартує кольоровий тиждень!!! А саме до кожного дня учні готуються заздалегідь або беруть участь у квестах, вікторинах, іграх та змаганнях.

Відкритий урок в рамках участі в конкурсі "Учитель року 2019".
Кулешова Анна Федорівна.
3-В клас.
Інтегрований урок: Українська література, праця, природознавство.