Чемпіонат України з шашок 64

Вихованці ДЮСШ 8 та гімназії 31 вибороли 5 медалей на чемпіонаті України з шашок 64 у місті Івано-Франківськ. Богуславский Тимур (9-Б) став чемпіоном України у швидкій програмі, та другим у класичній та блискавичній.Умріхін Артем здобув срібло у класичній програмі, а Антонова Дар'я -- бронзу у швидкій (обидва 6-б).

/Files/images/sport/23_Шашки_україна.jpg

Тренера Панченков Богдан Сергійович та Шустер Михайло Якович

Чемпіонат Європи з шашок

Учні гімназії 31 повернулися з 4 бронзовими нагородами з чемпіонату Європи серед молоді, юніорів та юнаків у складі молодіжної збірної України з шашок 100.

У місті Таллінн Естонія з 31 липня по 10 серпня зібралися найкращі спортсмени Европи. У класичній грі команда збірної України виборола 3 місце. В цьому році до складу збірної потрапило аж 4 вихованці гімназії та ДЮСШ 8 : Богуславский Тимур, Умріхін Артем, Антонова Дар'я та Суслов Максим. Тренери Шустер М.Я. та Панченков Б. С.

/Files/images/sport/photo_2023-08-11_12-15-05.jpg

Вітаємо спортсменів і тренерів! Бажаємо гарного виступу на чемпіонаті світу!

З 23 по 29 червня у м. Івано-Франківськ проходив Чемпіонат України з шашок-100 серед молоді, юніорів, юнаків та дівчат.

У блискавичній грі Чемпіоном України серед кадетів впененно став учень 8А класу Богуславский Тимур (тренери Шустер М.Я. та Панченков Б.С.). У прграмі рапід Тимур посів ІІ місце. Суслов Максим став бронзовим призером в іграх з класичним контролем часу та бистрих шашках.

Юна зірочка Антонова Дар'я, учениця 5 Б класу,(тренери Шустер М. Я. та Панченков Б. С.) якій тільки виповниться 11 рочків здобула срібло серед дівчат до 14 років! У турнірі з класичним контролем часу Дар`я стала бронзовою призеркою.

/Files/images/sport/Антонова_23.png

"Спортивне життя гімназії №31"
Блог Олени Євгенівни Бажул

2018-2019 н.р.

2017-2018 н.р.

2016-2017 н.р.

2016.11.09
V турнір з боксу пам'яті Сергія Волкова. м.Запоріжжя
Красовський Олександр, 6б клас. ІІ м.
Кириченко Ярославлав, 7б клас. І м.
/Files/images/sport/Красовский СашаКириченкоЯрослав.jpg
2016.11.01-05
Командний чемпіонат України з художньої гімнастики. м.Ужгрод
Марія Гриу, 6б клас. IV м.

/Files/images/sport/Маша Грыу.jpg

У змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів, 30 команд, серед яких - Національна збірна команда України, учасниця Ріо 2016 та бронзовий призер Олімпіади Анна Різатдінова.