Конкурс "ЗАГОВОРИ, ЩОБ Я ТЕБЕ ПОБАЧИВ"

БУРОВ АРТЕМ, 8А клас (Учитель - Мусійчук О.Ю.)

Номінація " Немає нічого сильнішого за слово"

ТАФРОВА ТАІСІЯ, 10а (Учитель - Дедюєва Н.В.)

Номінація "Слово є вчинок"

ІІІ місце -

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

"ОБ`ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!",

ІІІ етап

Юхта Матвій - ІІІ місце

ІІ етап

ВІТАЄМО наших переможців:

Юхту Матвія 10-В кл. (уч. Рябченко Р.Т.) - ІІ місце,
Оберемко Наталію 11-В кл. (уч. Ісаєнко О.Т.) - ІІ місце.

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

/Files/images/konkursi/Кокурс ШЕВЧЕНКА.jpg

ВІТАЄМО учасників ІІ (відбіркового) етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченкау 2023/2024 н.р.:
Целуйко Поліну 6 кл., Мершенко Діану, Леоненко Валерію 7-В, Льовкіну Ксенію 8-В, Усову Світлану 11-В
(уч. Поталова С.В.,Демченко Н.Ф., Морозова В.В., Рябченко Р.Т.).

За рішенням членів журі ПЕРЕМОЖЦЕМ визнано ЦЕЛУЙКО П., уч.6-В кл.
(уч. Поталова С.В.)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
"ОБ`ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!"

/Files/images/konkursi/оБ`ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ.jpg

ВІТАЄМО учителів української мови та історії й наших учнів-переможців у конкурсі:
Юхта М. 10-В кл. (уч. Рябченко Р.Т.) - І місце;
Садова В., Мершенко М., Артеменко М. 10-А кл. (уч. Кононова Л.В.) -ІІ місце; Керекеш Я. 10-А (уч. Кононова Л.В.), Дементьєва Д. (уч. Морозова В.В.), Оберемко Н. (уч. Ісаєнко О.Т.) учні 11 кл. - ІІІ місце.
Дякуємо за успішну роботу! Ви молодці!!!
Зичимо Юхті М. та Оберемко Н. перемоги на міському етапі Конкурсу, а Юхті М. ще й на обласному етапі.
Пишаємося.
Ви найкращі!!!

/Files/images/konkursi/23-24_Я За єдину Україну.png

Обласний конкурс авторської дитячої та юнацької поезії та прози "Я - за єдину Україну" в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"

Конкурсні роботи

Конкурс «Доєднайся до кола друзів ФРО»

/Files/images/konkursi/Гете.jpg

З 12 по 30 вересня учні 5-х класів Віолетта Коваль (5-А), Владислав Кочерженко (5-Б)б Анастасія Турчаненко (5-Б), Роман Носенко (5-В), Майя Демченко (5-В) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Доєднайся до кола друзів ФРО» на партнерській основі «Всеукраїнська школа онлайн» та Goethe-Institut.

Конкурс мав цікаві відео на базі «Всеукраїнської школи онлайн», які допомогли розібратись з невідомими темами. Учні також вибирали самостійно ідею для створення власного відео та придумували цікаву розповідь про себе, а головне поставили дуже креативні запитання інопланетному другу.

В кінці жовтня прийшли результати участі, оскільки було дуже багато учасників з різних шкіл/гімназій. Наші учні отримали пам'ятні призи за участь. Вітаємо всіх учасників і сподіваємось що наступні конкурси також будуть цікавими і мотивуючими.

2022-2023 н.р.

/Files/images/konkursi/Я-За Єдину Україну.png

Конкурсні роботи

Обласний заочний конкурс - виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Квітуча Україна"

Кокурсні роботи

Конкурс "З учителем в серці"

Номінація образотворче мистецтво

2018-2020 н.р.

2017-2018 н.р.

2016-2017 н.р.

Чемпионат Украины среди школьников по "Что? Где? Когда?",
"Брэйн-рингу", "Своей игре" и "Эрудит-квартету"
Даты турнира: 25–28.03.2017
Место проведения: Одесса
Возрастное ограничение: учащиеся общеобразовательных школ и профессиональных учебных заведений, поступившие на учёбу после окончания 9-го класса
Поздравляем Влада Стоева с І местом в индивидуальном зачете в "Своей игре" и с ІІІ местом в командном зачете по "Єрудит - квартету".

Міжнародна гра зі світової літератури Sunflower

Грамота найкращій школі

"Жемчужина Запорожья"
Катерина Сапронова. І м. в номінації "Проза"