ПРОФІЛЬНІ КЛАСИ
ЗАПОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №31 ПРИ ЗНУ

ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ 01-04.09.2020 ФОТОАЛЬБОМ

Отже, ми почали!

Перший тиждень нашого життя у профільних 10 класах при ЗНУ, які ми з гордістю називаємо SMART-ліцеєм, був насичений подіями та цікавими зустрічами.

1 вересня: День Знань та знайомство з локацією ліцею.

2 вересня: навчальний процес в розпалі!

Підсумки дня:
  • один загубився, але ми швидко його знайшли і врятували;
  • синець на коліні, але хто ж на це звертає увагу, бо попереду математика і англійська;
  • урок English: презентація постерів «We are high school students” – навіть не очікували, що всі події карантину не можна розмістити на одному постері
  • українська мова: «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя» (Франсуа Вольтер). Працюємо наполегливо, бо ЗНО вже скоро!

І це ще не все !

Зустріч з ректором ЗНУ Фроловим М.О. та Директором Департаменту освіти і науки м.Запоріжжя Романчуком С.Ю.

3 вересня: девіз дня: Learning is the key to success.

Ми вже товаришуємо і легко вирішуємо всі питання, які виникають.

4 вересня: зустріч з батьками: купа питань, батьки взяли участь в 3 опитуваннях і ми точно знаємо, що разом все зможемо!

ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ 07-11.09.2020

Для учнів Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ

10 вересня учні хіміко-біологічного класу Smart-ліцею Запорізької гімназії № 31 у супроводі доцента кафедри загальної та прикладної екології та зоології Наталії Михайлівні Притули відвідали зоологічний музей ЗНУ, де ознайомилися з унікальною колекцією пташиних яєць, безхребетних тварин, комах, павукоподібних, ракоподібних, хребетних тварин.

Учні 10 класу дізнатися багато нового про тваринний світ як нашої держави, і інших країн та континентів.
Екскурсію провів завідуючий лабораторією Зоологічного музею Олександр Коротя, який розповів про особливості та походження тварин-експонатів музею, що викликали у учнів найбільший інтерес.
Екскурсанти залишилися дуже задоволені від перебування в музеї й запевнили, що отримали від екскурсії чимало нових знань та позитивних вражень.
Учні висловили щиру вдячність Олександру Короті за цікаву екскурсію та цікаві відповіді на різноманітні запитання.