04.01.2024

Ментальне здоров’я:як підтримати себе

/Files/images/semnari/Психол.семінар 04.01.24.png

04 січня 2024 року в гімназії проведено практичний психолого-педагогічний семінар: “Ментальне здоров'я: як підтримати себе”, метою якого було ознайомлення з проблемами психологічного здоров’я педагогів у період війни, пошуку ресурсів та практик підтримки, сприяння формуванню готовності в педагогів мотиваційно-ціннісного ставлення до професійної діяльності, психологічної обізнаності, оволодіння ефективними способами та засобами досягнення педагогічних цілей, здатності до творчості та рефлексії; забезпечення ефективної психологічної підтримки всіх учасників освітнього процесу в умовах війни.

Практичний психолог Васьковцова Ю.В. створила для педагогів позитивну атмосферу, провівши ряд арт-терапевтичних, релаксаційних та вправ для підтримки свого ментального здоров’я. За допомогою позитивної терапії стимулювала учасників завжди вбачати позитив у будь-яких ситуаціях. Розробила власний “рецепт здоров’я” та надала практичні поради, як навчитися володіти собою в різних ситуаціях. Головне - це установка людини на те, що життя - прекрасне й дивовижне, що ми володіємо мозком, щоб мислити, мріяти, самовдосконалюватися. Для зняття емоційної напруги та негативних емоцій скористалася проєктивними методиками. Щоб подолати сум, страх, поганий настрій кожен побудував свій захисний простір за допомогою вправ. Для гармонізації емоційного стану, впевненості в собі на фоні спокійної, ніжної мелодії виконали релаксаційні вправи.

24.10.2023

Психологічний семінар "Коли світ на межі змін: школа чутлива до психічного здоров’я"

/Files/images/semnari/Ментальне здоров`.png

Вчимося толерантному спілкуванню

/Files/images/psiholog/Толерантність.png

16 та 17 листопада в Запорізькій гімназії №31 до міжнародного Дня толерантності практичним психологом гімназії, Васьковцовою Юлією Вячеславівною, для здобувачів освіти 1-2 класів було проведено психологічне заняття "Вчимося толерантному спілкуванню". Через різні форми сприйняття:мультфільм, відео інформація, інтерактивна гра, діти ознайомилися з поняттями "толерантність" та "толерантне спілкування". Заняття пройшла в активній співпраці, інформаційно та продуктивно.

Психолого-педагогічний семінар "Виклики сьогодення або шлях до відновлення внутрішньої стабільності"

січень 2023

Мета: психологічна просвіта, стабілізування емоційного стану педагогів, пошук власних ресурсів для внутрішньої стабільності, самопізнання та саморозвиток.

/Files/images/psiholog/01.23.1_псиж.сем.png /Files/images/psiholog/01.23_Псих.семінар.png

Матеріали семінару

Війна в нашому житті