31 СЬОГОДНІ – ЦЕ:

· багатопрофільність;
· високий рівень освітніх послуг;
· використання технологій розвивального навчання, розвиток критичного мислення, методик, які сприяють інтелектуальному розвитку учнів;
· система роботи з обдарованими дітьми; проведення олімпіад, творчих конкурсів різних рівнів, науково-практичних конференцій; поділ класів на групи під час викладання профільних предметів;
· співпраця зі школою мистецтв та вузами з України, Великої Британії, Естонії, Німеччини, Литви;
· валеологічна, психологічна підтримка учнів;
· укомплектованість бібліотеки: періодичні видання методичного, наукового, популяризаторського характеру;
· підключення гімназії до мережі Internet;
· навчальні, туристичні поїздки учнів;
· літня профільна школа;
· літній англійський табір;
· високий професіоналізм учителів.
І ступінь 1-4 класи: розвивальне навчання, англійська мова, валеологія, основи етики, народознавство, історія рідного краю, знайомляться з шахами, вчаться танцювати та співати.
ІІ ступінь 5-9 класи: друга іноземна мова (німецька, французька), інформатика, психологія, мистецтвознавство, основи етики, історія рідного краю.
ІІІ ступінь 10-11 класи: риторика, стилістика, ділова українська мова, подальше удосконалення англійської, розширене вивчення хімії, біології, математики, фізики, літератури, технічний переклад, англо-американська література, країнознавство, ділова англійська мова.

За ініціативою директора гімназії Трапезіної Тетяни Миколаївни у 1991 році школі надано статус нового типу гімназії з трьохступеневою системою із забезпеченням безперервності базового, соціально-гуманітарного навчання та виховання. Починається новий етап у історії гімназії.