Результати конкурсу
"Від творчого вчителя до творчого учня"

Олена КОВАЛЬЧУК, Світлана МАЛОУШКІНА - І МІСЦЕ

Євген ЧИРВА - ІІІ місце

Конкурс фахової майстерності педагогів
«Від творчого вчителя – до творчого учня»

Ковальчук Олена Олексіївна,
вчитель англійської мови

Номінація: Методична розробка дистанційного або змішаного уроку.

“Візуалізація уроків англійської мови засобами онлайн-інструменту Canva в умовах дистанційного навчання”.

Малоушкіна Світлана Сергіївна,
вчитель англійської мови

Номінація: Нова українська школа: викладання навчальних предметів.

«Використання онлайн-ресурсів на уроках англійської мови під час дистанційного навчання в початкових класах»

Чирва Євген Віталійович,
учитель французької мови

Номінація: Методична розробка дистанційного або змішаного уроку.

“Використання цифрових технологій в умовах дистанційного та змішаного навчання на уроках французької мови”

2022-2023

Конкурс фахової майстерності педагогів «Від творчого вчителя – до творчого учня»

Вітаємо вчителів гімназії, які посіли призові місця в конкурсі фахової майстерності "Від творчого вчителя - до творчого учня". Мясоєдова Оксана Олесандрівна - ІІ місце, Журавленко Ольга Юріївна - ІІІ місце, Коваль Ольга Олесандрівна - ІІІ місце!

Учасники: ЖУРАВЛЕНКО О.Ю., учитель математики. Номінація - "Нова українська школа. Дидактичне наповнення."

КОВАЛЬ О.О., учитель образотворчого мистецтва. Номінація - "Методична розробка дистанційного або змішаного уроку 5 клас НУШ".

МЯСОЄДОВА О.О., учитель інформатики. Номінація - "Нова українська школа: викладання навчальних предметів (1-4 класи інформатика""

Районний конкурс фахової майстерності вчителів початкових класів «Від творчого до творчого учня» вчителя"

ІІ місце - БОЙКО ЛЕСЯ В`ЯЧЕСЛАВІВНА

2017-2018 н.р.

19.04.2018 року в Запорізькій гімназії №31 пройшов семінар для затупників директора Дніпровського району м. Запоріжжя з теми: "Єдиний освітній простір в управлінні освітнім процесом Запорізької гімназії №31 як чинник розвитку Нової української школи".
На семінарі директор гімназії Тетяна Миколаївна й заступник директора Любов Володимирівна ознайомили учасників з досвіду створення єдиного інформаційного простору засобами сервісів хмарних технологій компанії Google.
Досвід було нагороджено Дипломом І ступеня на VІІІ Міській виставці педагогічних технологій. Наказ №158р. від 10.04.2018.
На практичній частині учителі гімназії Олена Бажул, Ілона Хляпова, Олена Петрова, Леся Бойко, Оксана Куркіна, Оксана Мясоєдова та Тамара Долинна ознайомили заступників директора з практичним застосуванням розроблених творчою групою гімназії №31 електронних шаблонів в управлінській діяльності закладу.
Фотоальбом заходу

2016-2017 н.р.

12.04.2017 року в Запорізької гімназії №31 відбувся семінар “Формування єдиного інформаційного простору з використанням хмарних технологій G Suite by Google Cloud у системі роботи Запорізької гімназії №31” для начальників ТВО та керівників навчальних закладів м.Запоріжжя.
Директор гімназії Тетяна Трапезіна, заступник директора з НВР Любов Кононова та представники творчої групи: учитель фізики Ілона Хляпова та учитель фізичної культури Олена Бажул поділилися досвідом по створенню моделі хмаро орієнтованого навчального середовища та впровадженню єдиного освітнього простору Запорізької гімназії №31. Учасникам семінару було продемонстровано якісно побудоване хмарне середовище зі створеною віртуальною управлінською та навчальною структурою, що забезпечує мобільність, ефективність, групову співпрацю керівників, педагогів, учнів та батьків.