Public Speaking Contest 2017

27 січня у рамках співпраці Запорізької гімназії 31 і університету LCC (Клайпеда, Литва) відбувся щорічний конкурс Public Speaking Competition, в якому цього року взяли участь 18 представників шкіл Запоріжжя і області а також учні із міста Миколаїва. Як завжди, змагання пройшли яскраво і напружено. Майстерність учасників значно виросла. Серед них багато переможців програми FLEX, що, в свою чергу, було додатковим плюсом у порівнянні з іншими. Тим більше приємно за переможців, якими у цьому році стали дві учениці Запорізької гімназії № 31. 1 місце посіла Анастасія Спиця (учитель Колєснік О.В.), яка візьме участь в фіналі, що відбудеться 29 березня в Литві. 2 місце виборола Дар’я Малєвка (учитель Колєснік О.В.), яка брала участь в змаганнях вперше, але вразила журі своєю впевненістю і чіткою логікою промови. Ми вітаємо переможців і їх учителя. Пишаємось, що виростили таких учнів.