Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашої гімназії!


Дорогі учні, шановні батьки та колеги!

Вітаю вас з початком нового навчального року. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, упевненості у власних силах. Нехай кожен день буде для вас світлим, радісним, плідним.

2021 – знаковий рік для нашої країни. 30 років ми крокуємо незалежними стежками. На цьому шляху багато звершень і перемог, якими ми пишаємося.
2021 рік є особливим і для нашої гімназії. 31 рік тому, коли вже відчувалися настрої змін, коли в повітрі, здається, витав дух незалежності, був закладений фундамент для перетворення загальноосвітньої школи на гімназію. Відтоді заклад стрімко розвивався й незабаром набув статусу гімназії.
Ми з впевненістю говоримо: «Нам є чим пишатися!»
Пишаємося тим, що наші здобувачі освіти відомі далеко за межами Запоріжжя своїми високими досягненнями. Залізним доказом цього є велика кількість дітей, що хочуть навчатися в нас. На рівні держави ми входили й далі будемо в сотні найкращих шкіл України.

/Files/images/dosyagnennya/2021 Грамота міська.jpg

Гімназія має офіційний статус Cambridge Preparation Centrе. Щороку більше 100 учнів отримують міжнародні сертифікати рівнів А1-В2. Пишаємося тим, що кілька років поспіль наші випускники отримують сертифікати професійного рівня С1.
Величезним здобутком, що проклав перспективні шляхи перед здобувачами освіти, є те, що ми учасники Міжнародного проєкту UNESCO «Школи - партнери майбутнього» PASCH. Таких шкіл в Україні лише 18.
Ми стали майже першими в області та першими в Запоріжжі користувачами корпорації Google для освіти. Нині хмарними технологіями добре володіють учителі, упевнено почуваються в хмарному просторі й здобувачі освіти.
Звісно, щороку перед нами постають непрості виклики. Наше життя змінив COVID-19, але ми швидко перелаштувалися на новий формат роботи й організували дистанційне навчання на високому рівні.
Усе, чим ми пишаємося, стало можливим завдяки потужному, висококваліфікованому колективу.
Наступний рік – новий серйозний виклик. Наша дружна гімназійна родина поповнюється. Ми відкриваємо кілька профільних 10-х класів. Педколектив докладе всіх зусиль, щоб здобувачі освіти отримали якісні знання та змогли робити впевнені кроки до омріяних вершин.
Шановні батьки, ми вдячні вам за підтримку, розуміння, партнерське ставлення у справі виховання та навчання, створенні освітнього середовища для успішного, комфортного шкільного життя наших дітей.
Любі діти, бажаємо вам щоденних малих та великих перемог, якими будуть пишатися ваші батьки та надихатися вчителі.
Шановні колеги, дякую за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, готовність до будь-яких змін та новацій.
Усім яскравої, легкої, щасливої дороги країною знань у Запорізькій гімназії №31!
З повагою директор гімназії Трапезіна Т. М.


/Files/images/Флаг.jpg /Files/images/img/DSC_1135.JPG

/Files/images/proekti/Selfie/selfie-obpink2021-400x400_5.png

Запорізька гімназія №31
Запорізької міської ради
Запорізької області
з поглибленим вивченням іноземних мов

/Files/images/dosyagnennya/2019.03 Нагородження гімназії Буряк.jpg /Files/images/dosyagnennya/2019.03 Нагородження гімназії Погребняк.jpg

/Files/images/dosyagnennya/2015ПодякаЗНО.jpg /Files/images/Подяка НацПатрВих002.jpg

/Files/images/dosyagnennya/Грамота гимназия 2018.jpg /Files/images/dosyagnennya/2020 Інженерний Тиждень ЗГ31.jpg

/Files/images/dosyagnennya/2021 Інженерний тиждень ЗГ.jpeg

/Files/images/dosyagnennya/VIII МВПТ ЗГ31.jpg

/Files/images/dosyagnennya/Сертифікат акдиск.jpg

/Files/images/pranglmne/2017 Miksike краща школа Укр.jpg/Files/images/pranglmne/2017 Командна Першість Прангліміне (1).jpg

Дякуємо School Champion за наш сайт!