Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!


Міжнародна олімпіада з ангоійської мови

/Files/images/konkursi/325823322_3281514312103277_3545962965075529223_n.jpg

Цього року учні гімназії вперше взяли участь в міжнародній олімпіаді з англійської мови Best in English. Майже 23000 учасників з 14 країн виконували завдання з аудіювання і використання мови.
Вітаємо учасників з отриманням сертифікатів! Серед них: Поліна Корженко, Софія Бережна, Марія Базюк, Альона Базюк, Вікторія Брикова, Таїсія Олешко, Світлана Усова, Дар'я Іванова, Олександра Лайкіна, Денис Малий, Валерія Мордвінова, Олександра Величко, Мирослава Поталова, Кіра Неклюдова, Антон Макуха, Броніслав Скринік.
Дякуємо вчителям: Лавріщеву Ю.В., Грицаєнко Л.В., Юдкіній І.О., Ременюк З М., які надихнули наших гімназистів на участь в міжнародному змаганні.


Мала академія наук

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 01 до 22 грудня 2022 року проведено курс «Таємниці природи України у минулому» в рамках Всеукраїнського проекту «Крок до науки» для дітей 10-14 років. Серед учасників були і учні нашої гімназії.

/Files/images/proekti/Screenshot_2.png


XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
«Об’єднаймося ж, брати мої!»

/Files/images/konkursi/Брати.png

За підсумками районного етапу в номінації "Література"
І місце посіла БЕРЕЖНА СОФІЯ, 9 В клас,
у номінації "Історія України і державотворення"
ІІІ місце в ОБЕРЕМКО НАТАЛІЯ,10В


Канікули учням - самоосвіта вчителям

Упродовж зимових канікул учителі гімназії мали змогу підвищити свій професійний рівень - займалися самоосвітою: були учасниками вебінарів, міських методичних читань, психолого-педагогічних семінарів як на базі гімназії, так і на різних онлайн платформах. Закладено фундамент для роботи в другому семестрі.
Психолого педагогічний семінар: "Виклики сьогодення або шлях для відновлення внутрішньої стабільності".


/Files/images/img/Screenshot_2.png
@Flower4school
#flower4school

Квітковий рай у кожній школі України - благодійний освітній проєкт від асоціації квіткових виробників Нідерландів і України. Наша гімназія взяла участь у цьому всеукраїнському проєкті ціль якого - показати дітям як правильно висаджувати цибулинні квіти та навчити їх турбуватися про свою школу та любити землю.Ми вже отримали благодійну коробку з різними цибулинками і висадили їх на шкільному подвір`ї.

/Files/images/proekti/изображение_viber_2023-01-09_15-43-38-246.jpg

/Files/images/proekti/изображение_viber_2023-01-09_15-43-38-159.jpg /Files/images/proekti/изображение_viber_2023-01-09_15-43-37-979.jpg


Районний етап конкурсу авторської дитячої та юнацької поезії та прози "Я - за єдину Україну!"

/Files/images/konkursi/Без названия.jpg

Переможці та призери конкурсу:
Номінація "Поезія"


ЧУРСІНОВА ОЛЬГА, 11В - І місце
КЛОПОВА АЛІСА, 8Б - І місце
ТОРКВАТО ВІРА, 8Б - І місце
ЄМЕЛЬЯНОВ НІКІТА , 10А - ІІ місце
ПУСТОВА ДАР`Я, 7А - ІІ місце
КУЛИК АЛІНА, 11Г - ІІІ місце

Номінація "Проза"

ЦВЄТКОВА МІЛЄНА, 11В - ІІ місце
КЛІЩЕВСЬКА СОФІЯ, 10А - ІІІ місце

Вітаємо наших талановитих учнів!
Бажаємо успіхів та творчого натхнення!
Дякуємо вчителям за плідну роботу з учнівською молодю!


Робота вчителів - волонтерів

Вчителі гімназії, працюючи в тилу, не лише навчають дітей, а і протягом багатьох місяців невтомно допомагають нашим захисникам і захисницям збираючи кошти на одяг, форму, обладнання і все що так необхідно на передовій. От і сьогодні відправили подарунки нашим бійцям!

/Files/images/vihovna/Screenshot_2.png


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

/Files/images/mjnarodna_spvpratsya/goetheinstitutkanada.jpg

Багаторічний партнер нашої гімназії Goethe Institut у рамках проєкту між Pasch провів цікавий онлан-воркшоп "Storytelling + Stop-Motion-Film"із залученням здобувачфв гімназії. Дії організаторів воркшопу були спрямовані на активне формування громадянської компетентності молоді, активний розвиток навичок ефективної комунікації. Здобувачі освіти гімназії долучилися до участі у воркшопіта отримали позитивні емоції від створення анімаційного відеоза власним сюжетом.
Фото подій


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

/Files/images/novini/Файл Jam без назви 1.png

Продовжується наша плідна співпраця з університетом LCC, Литва, Клайпеда. Чекаємо на серію мотивуючих вебінарів від провідних спікерів. Особиста подяка Лідії Оріщук за багаторічний супровід.

Докладніше


/Files/images/abturntam/маш1.jpg

10 листопада на базі Національного університету "Запорізька політехніка" відбувся круглий стіл на тему "Концептуальні засади реалізації проєкту запровадження профільної освіти у загальноосвітніх закладах м.Запоріжжя спільно з Запорізькою політехнікою". Наша гімназія долучилася до круглого столу, який було проведено у форматі online.


/Files/images/mi_ukrants/2.jpg

9 листопада, у День української писемності та мови, невидимою ниточкою любові до рідного слова, рідної землі з'єднав Всеукраїнський радіодиктант національної єдності учнів та вчителів Запорізької гімназії 31.
З натхненням і радістю всі ми долучились до цієї прекрасної урочистості, і в унісон з усіма українцями на планеті Земля, закарбувати чудовий текст, кожне слово якого відгукнулось у наших серцях своєю щирістю!

Шануймося!

Бережімо рідне слово!

Плекаймо рідну мову!

Гуртуймось навколо свого рідного - своєрідного!


Запорізька гімназія №31 запрошує на роботу вчителя німецької мови


Звернення Тетяни ТРАПЕЗІНОЇ до шкільної спільноти

Відео


Інформація щодо укриття

Запорізька гімназія №31 має найпростіше укриття. Площа укриття - 243 кв.м

Місткість - 304 особи


У зв’язку з оголошенням воєнного стану в Україні, з метою збереження життя та здоров’я здобувачів освіти і персоналу комунальних закладів освіти освітній процес для учнів 1-11(12) класів з 24.02.2022 призупинено до особливого розпорядження з можливістю його швидкого відновлення. Ми разом, ми сила! Миру і спокою Україні!

УКРИТТЯ ЗАПОРІЖЖЯ


Важлива інформація
ПОРЯДОК
проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у м. Запоріжжі


З Днем Єднання, Україно!

/Files/images/vihovna/День Єднання.JPG

Дорогі учні, шановні батьки та колеги!

Вітаю вас з початком нового навчального року. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, упевненості у власних силах. Нехай кожен день буде для вас світлим, радісним, плідним.

2021 – знаковий рік для нашої країни. 30 років ми крокуємо незалежними стежками. На цьому шляху багато звершень і перемог, якими ми пишаємося.
2021 рік є особливим і для нашої гімназії. 31 рік тому, коли вже відчувалися настрої змін, коли в повітрі, здається, витав дух незалежності, був закладений фундамент для перетворення загальноосвітньої школи на гімназію. Відтоді заклад стрімко розвивався й незабаром набув статусу гімназії.
Ми з впевненістю говоримо: «Нам є чим пишатися!»
Пишаємося тим, що наші здобувачі освіти відомі далеко за межами Запоріжжя своїми високими досягненнями. Залізним доказом цього є велика кількість дітей, що хочуть навчатися в нас. На рівні держави ми входили й далі будемо в сотні найкращих шкіл України.

/Files/images/dosyagnennya/2021 Грамота міська.jpg

Гімназія має офіційний статус Cambridge Preparation Centrе. Щороку більше 100 учнів отримують міжнародні сертифікати рівнів А1-В2. Пишаємося тим, що кілька років поспіль наші випускники отримують сертифікати професійного рівня С1.
Величезним здобутком, що проклав перспективні шляхи перед здобувачами освіти, є те, що ми учасники Міжнародного проєкту UNESCO «Школи - партнери майбутнього» PASCH. Таких шкіл в Україні лише 18.
Ми стали майже першими в області та першими в Запоріжжі користувачами корпорації Google для освіти. Нині хмарними технологіями добре володіють учителі, упевнено почуваються в хмарному просторі й здобувачі освіти.
Звісно, щороку перед нами постають непрості виклики. Наше життя змінив COVID-19, але ми швидко перелаштувалися на новий формат роботи й організували дистанційне навчання на високому рівні.
Усе, чим ми пишаємося, стало можливим завдяки потужному, висококваліфікованому колективу.
Наступний рік – новий серйозний виклик. Наша дружна гімназійна родина поповнюється. Ми відкриваємо кілька профільних 10-х класів. Педколектив докладе всіх зусиль, щоб здобувачі освіти отримали якісні знання та змогли робити впевнені кроки до омріяних вершин.
Шановні батьки, ми вдячні вам за підтримку, розуміння, партнерське ставлення у справі виховання та навчання, створенні освітнього середовища для успішного, комфортного шкільного життя наших дітей.
Любі діти, бажаємо вам щоденних малих та великих перемог, якими будуть пишатися ваші батьки та надихатися вчителі.
Шановні колеги, дякую за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, готовність до будь-яких змін та новацій.
Усім яскравої, легкої, щасливої дороги країною знань у Запорізькій гімназії №31!
З повагою директор гімназії Трапезіна Т. М.


/Files/images/Флаг.jpg /Files/images/img/DSC_1135.JPG

/Files/images/proekti/Selfie/selfie-obpink2021-400x400_5.png

Запорізька гімназія №31
Запорізької міської ради
Запорізької області
з поглибленим вивченням іноземних мов

/Files/images/dosyagnennya/2019.03 Нагородження гімназії Буряк.jpg /Files/images/dosyagnennya/2019.03 Нагородження гімназії Погребняк.jpg

/Files/images/dosyagnennya/2015ПодякаЗНО.jpg /Files/images/Подяка НацПатрВих002.jpg

/Files/images/dosyagnennya/Грамота гимназия 2018.jpg /Files/images/dosyagnennya/2020 Інженерний Тиждень ЗГ31.jpg

/Files/images/dosyagnennya/2021 Інженерний тиждень ЗГ.jpeg

/Files/images/dosyagnennya/VIII МВПТ ЗГ31.jpg

/Files/images/dosyagnennya/Сертифікат акдиск.jpg

/Files/images/pranglmne/2017 Miksike краща школа Укр.jpg/Files/images/pranglmne/2017 Командна Першість Прангліміне (1).jpg

Дякуємо School Champion за наш сайт!