Повернутися до звичайного режиму

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашої гімназії!

/Files/images/novini/матем03.jpg

Якщо Ви вчитель математики, просто математик, і якщо до сьогодні вірите в те, що сучасні діти люблять розв’язувати задачі, працювати з системою рівнянь…

Ми чекаємо на Вас у нашій перспективній і інноваційній гімназії з творчими, активними і прогресивними дітьми!
Про нас говорять так: «Тридцять перша – завжди перша».
Ми будемо раді, якщо Ви станете частиною нашої команди!
У нас класно! Чекаємо!

Запорізька гімназія №31.

Шановні батькі майбутніх першокласників!

Згідно розпорядження Департамента освіти прийом документів відбуватиметься
з 02.06.2020 по 10.08.2020
Попередній запис для складання графіка організованого прийому громадян здійснюється за тел. 709-50-32 щопонеділка з 9.00 до 14.00
Подробиці прийому можна дізнатися
за посиланням

Про органiзацiю приймання заяв батьків для зарахування учнiв до першого класу ЗЗСО мicтa

Шановні друзі – діти, батьки, вчителі!

Закінчився навчальний рік, який був надзвичайним в житті кожного з нас. Все, що ми робили упродовж двох останніх місяців, було вперше:

без нашого досвіду;
без умінь і навичок вчителів, дітей, батьків працювати дистанційно;
без готових рекомендацій МОНу;
без готовності техніки працювати в такому режимі;
без уявлення, як можна жити й навчатись в умовах карантину-ізоляції.
Але ми впорались! Вважаю, що всі ми зуміли пристосуватися до надзвичайної ситуації, доволі успішно організували дистанційне навчання, і на кінець року маємо непогані результати.

/Files/images/novini/IMG_8857.JPG

Дякую вчителям гімназії! Ви справжні професіонали!
Дякую учням! Ви розумні, творчі, самостійні, організовані. Також, як і учителі, ви багато чому навчились за цей час, а що не вивчили – надолужимо!
Дякую батькам! Вам було дуже важко, але ми з вами стали справжніми партнерами.
На цьому тижні в класах буде проведено останні дзвоники та батьківські збори, на яких буде підсумовано результати навчання та всіх добрих справ, якими ми жили в навчальному році.
Щиро вітаю всіх із закінченням цього важкого, але цікавого, сповненого несподіваних викликів, навчального року, який змінив і світ, і нас.
Бажаю вам здоров’я, наснаги від кожної миті життя, доброго відпочинку, успіхів в усіх ваших справах та починаннях.
З повагою, Тетяна Миколаївна

До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя

Шановні батьки!
Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину. Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.В продовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.
З повагою, директор Запорізької гімназії №31

/Files/images/Флаг.jpg /Files/images/img/DSC_1135.JPG

Запорізька гімназія №31
Запорізької міської ради
Запорізької області
з поглибленим вивченням іноземних мов

/Files/images/dosyagnennya/2019.03 Нагородження гімназії Буряк.jpg /Files/images/dosyagnennya/2019.03 Нагородження гімназії Погребняк.jpg

/Files/images/dosyagnennya/2015ПодякаЗНО.jpg /Files/images/Подяка НацПатрВих002.jpg

/Files/images/dosyagnennya/Грамота гимназия 2018.jpg /Files/images/dosyagnennya/2020 Інженерний Тиждень ЗГ31.jpg /Files/images/dosyagnennya/VIII МВПТ ЗГ31.jpg

/Files/images/dosyagnennya/Сертифікат акдиск.jpg

/Files/images/pranglmne/2017 Miksike краща школа Укр.jpg/Files/images/pranglmne/2017 Командна Першість Прангліміне (1).jpg

Дякуємо School Champion за наш сайт!